Sipariş ettiğiniz ürünler paketlenip kargoya teslim edildikten sonra kargo firmasının yoğunluğuna bağlı olarak bir kaç gün içerisinde teslim edilir.

Doğrudan size teslimata gelen kargo şubesini arayarak iletişime geçebilirsiniz. Kargo firması size yardımcı olacaktır fakat karşınızdakilerin insan olduğunu unutmayın eğer yardımcı olmazlarsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Sipariş ettiğiniz ürünler elinize hasarlı ulaşırsa lütfen teslim aldığınız an bizimle iletişime geçin size hızlı bir şekilde yardımcı olalım. Korkunuz olmasın müşterilerini mağdur eden firmalar gibi değiliz Serra Shisha olarak bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

Fiziki mağazamız ”Ahmetağa Mah. 863-870 Sk. Başdurak Cami Altı No: Z/8  Kemeraltı / Konak / İzmir / Türkiye” adresindedir. Sanal mağazamız ise sadece serrashisha.com’dur.

Toplu alımlarda ve düzenli alımlarda iskonto uygulamaktayız. Bu konu için bizimle (+90) 554 326 12 64 telefon numarasından veya doğrudan web sitemiz üzerinde bulunan  İletişim Formu vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz..

Bandrollü ürünler satabilmek için başvurularımızı yaptık onaylandıktan sonra fiziki olarak bulunan mağazamızda satış yapacağız fakat 4207 sayılı kanun gereği online olarak tütün satışı yasak olduğu için sanal mağazamızda bu ürünler olmayacak.

Başka sorularınız varsa lütfen bu formu kullanarak iletişime geçin.. E-posta hesabınız hiçbir yerde yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi (*)